Menu

Seawolfcup For Fun


Kapitánský průkaz je začátkem vašeho námořnického života. Regaty jsou tím pravým místem, kde získáte neocenitelné zkušenosti a dovednosti.

Seawolfcup For Fun vám nabízí čtyři dny bezpečného dobrodružství na moři ve společnosti desítek dalších kapitánů a zkušených námořníků, od kterých můžete čerpat znalosti, vědomosti a inspiraci pro svůj další jachtařský život.

Poznáte limity závodní lodě, vyzkoušíte si ovládání lodě v mezních situacích, zdokonalíte se ve správném nastavování plachet. Především ale prožijete čtyři dny na moři s dalšími kapitány, kteří mají za sebou tisíce naplutých mil a mohou vám pomoct a poradit.

Při společných večeřích proberete do detailu všechny své chyby i úspěchy a další den budete opět o kousek lepší a zkušenější kapitáni.

Není lepší cesta k vlastnímu zdokonalení, než účast na regatách.

Seawolfcup For Fun je určen pro začínající kapitány a posádky, proto se jezdí bez spinnakerů systémem navigačních rozjížděk. Na noc jsou tak lodě vždy bezpečně v přístavech, či kotvištích.

Seawolfcup For Fun je tradiční a největší nesponzorovanou regatou pořádanou českou společností. SWC For Fun se koná dvakrát ročně.

Na startu bývá pravidelně kolem třiceti lodí různých typů. Od podzimu roku 2018 se hodnotí podle přepočtu Non Spinnaker OSN standardu ORC, abychom mohli co nejobjektivněji porovnávat skutečné výkony posádek.

TRASY ROZJÍŽDĚK SWC

Snažíme se vždy vybírat takové lodě, které budou snadné na ovládání, ale zároveň schopné důstojně se poměřit s ostatními.

Proto vám chceme nabízet jak závodní speciály, tak i pohodlné cruisery.

Lodě si můžete zpravidla půjčit jen na dobu závodu, tedy sobota – úterý, nebo na celý týden a po ukončení Seawolfcupu si můžete ještě do soboty užít svobodu pod plachtami.

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem lodě, nebo přihlášením?
Neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Za Seawolf team

Matouš Outrata
matous@seawolf.cz
733 736 523
Jsme tu pro vás již od roku 1997

KAPITÁNSKÉ
PRŮKAZY

Průkazy na plachetnice i motorové čluny, na moře i vnitrozemskou plavbu.

CHARTER
LODÍ

Rezervujeme pro vás plachetnice i motorové jachty po celém světě.

SEAWOLF
POTÁPĚNÍ

Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.Máte dotaz? Potřebujete poradit?