Menu

SWC 25


Seawolfcup XXV

Moc děkujeme Tomáši Strakovi a firmě ADC Systems za záznam našeho závodu.

Velké díky patří partnerovi Seawolfcup XXIV  Pivovaru Kunratice

Výsledky SWC XXV

Celý závod můžete sledovat ze záznamu na trackerech Seesea

ORC – celkové vítězství

Pořadí Kapitán Loď Body Čas
1 Jiří Kubias Taurus 104 11:46:17
2 Michal Obadal Saggitarius 98 11:51:41
3 Vladislav Šimčík Frane 95 11:52:21
4 Tomáš Procházka Andrea 89 12:10:44
5 Pavel Srovnal Aries 89 12:28:42
6 Marcel Zumr Ivana 88 12:24:40
7 Jaromír Radkovský Gemini 85 12:17:47
8 Jan Tuza Cooper 84 12:30:37
9 David Polišenský Odilia 78 12:42:50
10 Luděk Kramoliš Libra 74 12:45:11
11 Radek Miláček November 74 12:48:27
12 Jaroslav Hrstka Sierra 66 12:45:32
13 Zuzana Kubáňová Sky 65 13:03:27
14 Vojtěch Novotný Long Island 64 13:10:04
15 David Valový X-Ray 63 13:11:03
16 Jakub Vlčák Paris 60 13:22:18
17 Jaroslav Zeman London 59 13:09:53
18 Vojtěch Kuchyňka Manhattan 58 19:35:48
19 Radek Kříž Lucky 52 13:18:38
20 Jan Onheiser Draco 52 13:27:28
21 Tomáš Vohradský Alisa 47 13:21:39
22 Jiří Strnad Rim 41 13:33:30
23 David Szabó Yankee 36 13:56:55
24 Jan Papp Dolphin 35 13:57:51
25 Lucie Hušková Shark 34 13:55:05
26 Vladimír Radovanský Milan 28 14:08:16
27 Ivana Satková Uniform 24 20:20:31
28 Jaroslav Beneš New Order 24 20:24:03
29 Martin Doležálek B52 21 20:33:11
30 René Peck Prodigy 17 20:35:04
31 Ladislav Mach Gang of Four 16 20:30:39
32 Ondřej Závodný Helena 14 15:10:20
33 Jan Velcer Cesar 10 20:49:57
34 Josef Vágner U2 7 21:06:43
35 Zdeněk Jícha Kate 3 21:42:34

Divize Elan

1 Jan Tuza Cooper 84 12:30:37
2 Radek Miláček November 74 12:48:27
3 Jaroslav Hrstka Sierra 66 12:45:32
4 Zuzana Kubáňová Sky 65 13:03:27
5 David Valový X-Ray 63 13:11:03
6 Jakub Vlčák Paris 60 13:22:18
7 Jaroslav Zeman London 59 13:09:53
8 Radek Kříž Lucky 52 13:18:38
9 Jan Onheiser Draco 52 13:27:28
10 Tomáš Vohradský Alisa 47 13:21:39
11 Jiří Strnad Rim 41 13:33:30
12 David Szabó Yankee 36 13:56:55
13 Jan Papp Dolphin 35 13:57:51
14 Lucie Hušková Shark 34 13:55:05
15 Vladimír Radovanský Milan 28 14:08:16
16 Ivana Satková Uniform 24 20:20:31
17 Ondřej Závodný Helena 14 15:10:20
18 Jan Velcer Cesar 10 20:49:57
19 Zdeněk Jícha Kate 3 21:42:34

Divize Bavaria

1 Vojtěch Novotný Long Island 64 13:10:04
2 Vojtěch Kuchyňka Manhattan 58 19:35:48
3 Martin Doležálek B52 21 20:33:11

Divize Oceanis

1 Jaroslav Beneš New Order 24 20:24:03
2 René Peck Prodigy 17 20:35:04
3 Ladislav Mach Gang of Four 16 20:30:39
4 Josef Vágner U2 7 21:06:43

Divize Salona

1 Vladislav Šimčík Frane 95 11:52:21
2 Tomáš Procházka Andrea 89 12:10:44
3 Marcel Zumr Ivana 88 12:24:40

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem lodě, nebo přihlášením?
Neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Za Seawolf team

Matouš Outrata
matous@seawolf.cz
733 736 523








    Jsme tu pro vás již od roku 1997

    KAPITÁNSKÉ
    PRŮKAZY

    Průkazy na plachetnice i motorové čluny, na moře i vnitrozemskou plavbu.

    CHARTER
    LODÍ

    Rezervujeme pro vás plachetnice i motorové jachty po celém světě.

    SEAWOLF
    POTÁPĚNÍ

    Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.



    Máte dotaz? Potřebujete poradit?