Navigace
+420 733 736 523

Závody pro radost

Seawolfcup

Nejbližší závod bude 28. 9. – 02. 10. 2024

Chci více informací

Regata pro radostPrůběh regaty

Je nám jasté, že si jedete závod užít a ne se zničit. Proto je Seawolfcup organizován jako závod se třemi rozjížďkami. Vždy však na noc končíme bezpečně v marině, nebo na bójích.

V sobotu se přebírají lodě a posádky mají čas na tréning a sehrání se. Večer se kotví buď v domovské marině, nebo v Marině Betina na Murteru.

V neděli ráno se potkáme na setkání kapitánů, řekneme si organizační záležitosti a vydáme se na start první etapy. Trasy měří kolem 20 – 30 námořních mil a podle větru se tak rozjížďka jede zhuba čtyři až šest hodin.

NIKDY NESTARTUJEME, POKUD NENÍ PŘÍZNIVÉ POČASÍ.

Večer se setkáváme na ostrově Zminjak, kam vás všechny zveme na večeři.

V pondělí ráno se startuje druhá rozjížka a snažíme se o delší a náročnější etapu. Večer po dojezdu mají posádky volno, nebo se s námi mohou setkat na BBQ v některé z restaurací na Murteru. A opět, jste našimi hosty.

Úterý je poslední závodní den. Po závodě se setkáme většinou v Restauraci Maria Kornati v Biogradu na Moru, rozdáme ceny, zhodnotíme celý závod a opět vás pozveme na večeři.

Od středy do pátku mají posádky možnost užít si volna. Teď už bude jen na vás kam pojedete. My se na vás budeme těšit opět při příštím Seawolfcupu 🙂